v košíku nemáte žádné položky

Tepelná čerpadla Panasonic

AKCE - SLEVA 50% NA MONTÁŽ

Při objednání tepelného čerpadla nebo klimatizace Panasonic do 31.12. 2016 obdržíte 50% slevu na montáž. Dodávka zboží a montáž může proběhnout až dle dohody během roku 2017. Objednávejte pomocí níže přiloženého objednávkového formuláře.

Dle Vaší poptávky provedeme konkrétní kalkulaci pro Vás a budeme Vás informovat o konečné ceně.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea umožnují výrazné úspory energie – velmi účinně fungují i při mimořádně nízkých teplotách až –20 °C. Tepelné čerpadlo Aquarea je systém pro udržování požadované teploty a ohřev vody levným, jednoduchým a ekologickým způsobem – přeměnou tepla (tedy nikoli jeho generováním).

S kapacitou v rozsahu 3–16 kW jde o nejpočetnější řadu na současném trhu, takže máte jistotu, že některý z modelů bude zaručeně vyhovovat vašim potřebám, co se vytápění a chlazení týče.

Hodí se do novostaveb i rekonstruovaných prostor, jsou šetrné k peněžence i k životnímu prostředí.

Řada Aquarea je součástí nové generace vytápěcích systémů, využívajících k vytápění, chlazení i ohřevu vody obnovitelný a bezplatný zdroj energie – obyčejný vzduch.

  • mimořádně vysoká účinnost (COP 5,08 pro novou jednotku 5 kW – nedělený systém)
  • modely pro nízkoenergetické domácnosti (od 3 kW)
  • řešení T-CAP se výborně hodí do chladných oblastí, nominální kapacita se udržuje až po –15 °C
  • snadné ovládání chytrým telefonem (pomocí volitelného uživatelského rozhraní)
  • bohatá nabídka účinných nádrží pro domácí zásoby teplé vody

 

 

Systém tepelného čerpadla vzduch-voda využívá tepelnou energii venkovního vzduchu na vytápění nebo chlazení domu a ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea tedy využívají k vytápění nebo chlazení energii, která vás nic nestojí.Elektrickou energii potřebují jen k pohonu kompresoru, řídicí elektroniky, oběhových čerpadel a v případě velmi nízké venkovní teploty pro topné těleso. Výsledkem je vysoká účinnost a opravdová úspora energie. Vysoce účinné topení Aquarea - tepelné čerpadlo představuje až 78% úsporu topných nákladů oproti elektrickému vytápění.

 

 

Základní rozdělení tepelných čerpadel:

Dělený (splitový) systém , který se skládá z venkovní jednotky a hydraulického modulu umístěného v nějaké provozní místnosti nebo garáži. V této konfiguraci je zapotřebí potrubí přepravující chladicí médium mezi oběma jednotkami, ale systém se do rodinného domu snadno integruje.
Systém s jednou jednotkou (monoblok) . Je tvořen pouze venkovní jednotkou. Instalace nepotřebuje potrubí chladicí kapaliny a připojí se jen na systém topení.
Tepelná čerpadla Panasonic se dodávají ve verzi pouze topení nebo topení s chlazením. Dále si můžete vybrat jednofázovou (230V) nebo třífázovou (400V) variantu.

Parametry produktů Tepelných čerpadel Panasonic:

Tepelná čerpadla Aquarea High Connectivity – nejširší nabídka od 3 kW do 16kW. Pro dům s nízkoteplotními radiátory nebo podlahovým vytápěním je dobrým řešením naše tepelné čerpadlo Aquarea High Connectivity. Toto řešení může fungovat jako samostatná jednotka, nebo je lze zkombinovat s dalším zdrojem tepla (plynový kotel, kotel na fosilní paliva apod.). Toto řešení má nejlepší poměr tepelného výkonu a účinnosti (COP až 4,74).

Tepelná čerpadla T-CAP – stálý tepelný výkon i při -15°C. Pokud je nejdůležitějším aspektem udržet jmenovitý výkon i při teplotách -7 °C nebo -15 °C, zvolte tato tepelná čerpadla, která zaručují, že bude vždy k dispozici dostatečný výkon pro vytápění domu bez pomoci externího kotle i při mimořádně nízkých teplotách. Tepelná čerpadla Aquarea T-CAP mají vždy vysokou účinnost a vysoký topný výkon i při mimořádně nízkých teplotách. S tepelným čerpadlem Panasonic Aquarea T-CAP vždy dosáhnete vysokých úspor.

Vysokoteplotní tepelná čerpadla HT - teplota výstupní vody až 65 °C. Pro dům s vysokoteplotními radiátory je zřejmě nejvhodnější vysokoteplotní tepelné čerpadlo Aquarea High Temperature, protože Aquarea HT dodává výstupní vodu o teplotě až 65 °C. Tepelná čerpadla Aquarea HT dokáží ohřívat vodu v systému na teplotu 65 °C pouze pomocí kompresoru tepelného čerpadla!

Copyright © www.xip.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.xip.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace