v košíku nemáte žádné položky

Vzorové konfigurace ústředen 2N

2N Omega Lite, základní modul 1 BRI / 6 AVL, LCR

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega Lite obsahuje 1 x vnější digitální linku ISDN2 (BRI) a 6 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 24 portů.

Cena s DPH: 9790,- Kč


omega.jpg

2N Omega Lite, základní modul 1 BRI / 6 AVL, LCR, modem

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega Lite obsahuje 1 x vnější digitální linku ISDN2 (BRI) a 6 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 24 portů. Ústředna je vybavena modemem pro vzdálenou správu.

Cena s DPH: 10879,- Kč


omega.jpg

2N Omega Lite, základní modul 2 CO/ 6 AVL, LCR

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega Lite obsahuje 2 x vnější analogovou linku HTS (CO) a 6 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 24 portů.

Cena s DPH: 9790,- Kč


omega.jpg

2N Omega Lite, základní modul 2 CO / 6 AVL, LCR, modem

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega Lite obsahuje 2 x vnější analogovou linku HTS (CO) a 6 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 24 portů. Ústředna je vybavena modemem pro vzdálenou správu.

Cena s DPH: 10879,- Kč


omega.jpg

2N Omega Lite, základní modul 2 VoIP / 6 AVL, modem

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega Lite obsahuje 2 x VoIP hovorový kanál (SIP trunk), 2 x VoIP pobočku (SIP klient) a 6 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 24 portů. Ústředna je vybavena modemem pro vzdálenou správu.

Cena s DPH: 15682,- Kč


2N Omega 48, základní modul 2 BRI / 16 AVL

Základní modul telefonní ústředny 2N Omega 48 obsahuje 2 x vnější digitální linku ISDN2 (BRI) a 16 x analogovou pobočku s možností rozšíření do 48 portů.

Cena s DPH: 23196,- Kč


2N NetStar IP, základní modul 32 VoIP kanálů, RACK

2N NetStar je komunikační systém nové generace. Splňuje všechny nároky kladené na komunikaci ve vaší firmě a díky pokročilým technologiím i softwarovým řešením dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Přesvědčte se, že je možné výrazně zefektivnit procesy uvnitř vaší firmy, ušetřit peníze i čas.

Cena s DPH: 40293,- Kč


Zadejte Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Zadejte Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.xip.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.xip.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace