v košíku nemáte žádné položky

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů


1. Udělujete tímto souhlas společnosti XIP s.r. o., se sídlem Na Břehu 468/37, Praha 9, Vysočany, PSČ 190 00, IČ 27146120, DIČ CZ27146120 zapsáné v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka čís. 99771.. (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

jméno a příjmení
název společnosti
poštovní adresa
e-mail
telefonní číslo

2. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem plnění Vaší objednávky, evidence záruk, update software a firmware a pro zasílání obchodních nabídek (v případě, že Jste vyjádřili souhlas se zasíláním newsletteru) . Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 20 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti XIP s.r. o., se sídlem Na Břehu 468/37, Praha 9, Vysočany, PSČ 190 00 - email: prodejna@xip.cz .

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
a. Poskytovatel ekonomického softwaru Asseco Solutions, a.s.
b. Poskytovatel webové aplikace e-shopu Shop5.cz Bc. Martin Březovský
c. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
vzít souhlas kdykoliv zpět,
požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace